13665.
436. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
20 000 HUF
1777--1885 Oszkó/Felső-Oszkó (Vas megye) templom könyve, benne kiadások, kisebb részben bevételekkel, magyar és latin nyelven. Kopott félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az elülső tábla levált a könyvtestről és sérült.