Historische Dokumenten, Handschriften Zahl der Lose: 81
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2700079
13738
436
Historical documents, manuscripts
1988 Strommer László (?-): Tejüzem tervrajza, 2 db homlokzati terv. Akvarell, tus, hártyapapír, kartonra ragasztva. 43,5x61,5 cm.
2836127
13739
436
1989 A Magyar-Osztrák határon húzódó vasfüggöny egy darabja, magyar szalaggal, plombált műanyag tokban, 9×10 cm 2830107
13740
436
1999 Bartóki József (1929-2009) festőművész kiállításának meghívója + grafika (Gyulai kórház volt kápolnája. Ceruza, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 15x10,5 cm), eredeti borítékkal
2707808
13741
436
A Németh és Sztarill család családfája 60x90 cm
2829226
13742
436
60000
A Szent Korona hiteles mérethű másolata. Réz, zománc, féldrágakövekkel. Függők nélkül, gyöngy lejár. Bársony béléssel. XX. sz. eleji ötvösmunka d: 24 cm 2834024
13743
436
cca 1960-1970 Petőfi emlékoszlop Fehéregyházánál (Segesvár, Erdély), intarziafilé kép, üvegezett fa keretben, 29,5×17 cm 2836896
13744
436
M. Kir. Államvasutak (MÁV) fejléces levelezőlapok, iratok, levelek, stb., vegyesen, több mint 30 db 2828275
13745
436
Szeged, Kenderfonó és Szövőipari Vállalathoz fűződő papírhagyaték: albumok, gépiratok, fotók, vegyes dokumentumok. Nagy mappányi, átnézésre érdemes anyag.
2829604
13746
436
"Lenin az élőknél élőbb ma is, Tudásunk ő - fegyver és erő", kivágásokból összeállított album, 32,5x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF