Landkarten Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2836461
15096
436
Maps
1934 Székesfehérvár és környéke, katonai térkép, 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 63x47 cm 2836456
15097
436
Maps
cca 1900-1910 Budapest és környéke, katonai térkép, vászonra kasírozva, körbevágva, 51x50 cm 2829639
15098
436
Maps
1889 Gömör és Kis-Hont megye térképe. Tervezte: Gönczy Pál, rajzolta: Kogutowicz Manó. 1 : 300.000. Bp., Posner Károly Lajos és fia, vászonra kasírozva, kissé sérült szélekkel, foltokkal, 58x45 cm
2767318
15099
436
2200
Maps
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2810868
15100
436
Maps
cca 1900 Asiatische Türkey / Törökország ázsiai részének térképe, 1 : 5.500.000, kissé foltos, 29,5x23,5 cm
2649084
15101
436
Maps
Budapest közlekedési térképe, 1:18 000, Stoits György, szakadásokkal, 65×47 cm
2649026
15102
436
Maps
1915 Gyula r. t. város térképe, foltos, szakadásokkal, 36,5×46,5 cm
2825777
15103
436
Maps
1854 Görögország és az Ion tenger színezett acélmetszetű térkép / Map of Greece and the Ionian Sea steel plate engraving 30x24 cm
2825768
15104
436
Maps
1845 A Lengyel köztársaság 1772 előtt színezett acélmetszetű térkép / Map of Poland before 1772 steel plate engraving 30x24 cm 2825764
15105
436
Maps
1851 Bosznia-Hercegovina színezett acélmetszetű térképe / Map of Bosnia-Herzegowina steel plate engraving 30x24 cm 2825815
15106
436
Maps
1859 Kriegskarte zu W. Rüstow der Italienische Krieg 1859. Schlacht von Solferino. A Solferinoi csata térképe. Litográfia. 40x50 cm Hajtva / Battle of Solferino Litographic map folded 2773110
15107
436
Maps
1924 Zsebatlasz és Magyar Földrajzi Évkönyv az 1924. szökő évre. Szerk.: Teleki Pál gróf, Bezdek József és Karl János. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 196 p. + 2 (kihajtható) t. (Az új Törökország a lausennei békeszerződés szerint; A Föld klímatérképe). Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan lapokkal, szakadásokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF