12 000 HUF
31,83 EUR, 34,29 USD
1941-1944 M. kir. VII. utász munkásszázad névsora, két részben, össz. 6 gépelt oldal + 9 db tábori posta levelezőlap (5 megírt, 4 kitöltetlen)