Hadsereg Sporthét 1934. Báró Wlassics Gyula, a felsőház elnökének tiszteletdíja. Nagyméretű, selyem bélésű díszdoboz. Korának megfelelő, kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, 48,5x31,5x16 cm