Kalotaszegi Madonna, 1943. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Sárdy János, Adorján Éva, Tompa Pufi, Rajnay Elly, Benes Ilona, Czuppán Flóra szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Lap tetején apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, with very small damage on the top, otherwise in good condition, lithograph on paper.
Ez történt Budapesten, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Muráti Lili, Hajmássy Miklós, Rajnay Gábor, Ladomerszky Margit, Kiss Manyi, Makláry Zoltán szereplésével. Rendező: Hamza D. Ákos. Litográfia, papír. Bódis jelzéssel a litográfián Kellner Márkus, Bp. M.F.I. Film. Sérült, hiányos. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie, damaged, lithograph on paper.
Különös fogadás, 1944. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Alida Valli szereplésével. Litográfia, papír. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Filmellátó Kft. Lapszéli apró szakadásokkal, hajtásnyomokkal. 84×29 cm. / Vintage Hungarian poster of a movie starring Alida Valli, with very small tears on the edges, lithograph on paper.
7 Hungarian artists at Stockholm International Art Expo. Bak, Fajó, Csiky, Gulyás, Hencze, Gyarmathy, Nádler, 1982. Design: T. (Tamás) Hencze. Plakát, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 68×98 cm.
1987 Mai dolgok. A nyolcvanas évek brit festészete és szobrászata. Műcsarnok, Bp. Kiállítási plakát. Francis Bacon "Figure in movement" c. festményének részletének reprodukciójával. Nyomat, papír. Kissé sérült. 84×59 cm.