Schiffe Plattensee Zahl der Lose: 26
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2586292
14565
436
Ships Balaton
2836864
14566
436
Ships Balaton
cca 1930 Elsüllyedt hajó fotója. 14x9 cm
2832869
14567
436
Ships Balaton
1953 Siófok, balatoni horgász területi engedély 2638817
14568
436
Ships Balaton
cca 1930 Kísérleti hajóról készült 3 db sérült fotó 9x12 cm-ig
2638815
14569
436
Ships Balaton
1936 A Szeged hajó Izmorben fotó 4x6 cm
2638814
14570
436
Ships Balaton
2809305
14571
436
Ships Balaton
Hajnali szél. Irodalmi antológia, Balatonfüred 1986. Szerk.: Horváth József, Kellei György, Kemény Géza, Széki Patka László. Balatonfüred, 1986, Balatonfüredi Városi Tanács - Balatonfüredi Jókai Kör. Kiadói papírkötés.
2809314
14572
436
Ships Balaton
Tüskés Tibor: Szántód az Irodalomban. Szántódi Füzetek VI. hn., 1981, Siotour, Somogy megye Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés
2806872
14573
436
Ships Balaton
Balaton. Útikönyvek. Szerk.: Major Béla. Bp., é.n., Panoráma. Második, átdolgozott kiadás. Könyvhöz tartozó térkép-melléklettel: 1963 Balaton, apró szakadásokkal, 33x95 cm és egy további térképpel: Camping Balaton, szakadásokkal. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóval.
2833752
14574
436
Ships Balaton
Országh György: Kis család a nagy vízen. Bp., 1958., Bibliotheca. A borító és az illusztrációkat Endrődi István rajzolta. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány. 2586294
14575
436
Ships Balaton
1907 Bp., Süddeutsche Donau-Dampschiffahrts-Gesellschaft által Vidák IStván gépmester számára kiállított bizonyítvány
2586288
14576
436
3200
Ships Balaton
cca 1955 Magyar Folyam- és Tengerhajózási Rt. hajójának bontása, hátoldalon feliratozott fotó, sarkain törésnyomok, 17×23,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF