12419. 436. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
9 000 HUF
0 HUF
Hygia (Hygieia) istennő, bronzírozott szobra, jelzett: HB. Talapzatán erősebb kopásokkal, m: 40,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras