12387.
436. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Kisújszállási kerámia falikép (Juhász a nyájával), jelzett, kis sérüléssel, 15,5x23 cm