Uhren Zahl der Lose: 116
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2828926
12511
436
4000000
Watches
Patek Philippe 431J full platina (Pt) art deco, kézi felhúzós, férfi karóra. Tokszám: 854651, jelzett, jelzett korona. Platina tok, indexek, tüskecsat. Szervízelt, jól működő, szép állapotban 35x25 mm
2832322
12512
436
60000
Watches
Jager asztali óra, mechanikus, működik, pontos, m: 7,5 cm
2832329
12513
436
85000
Watches
Mont Blanc utazó, ébresztős óra, quartz, működik, dobozban, papírokkal, 6x6cm bőrtartóban.
2832324
12514
436
150000
Watches
Jager Le Coultre asztali óra, mechanikus, működik, pontos, m: 9,5 cm
2832337
12515
436
90000
Watches
Micher Herbelin quartz karóra, működik, dobozban papírokkal, d: 37 cm
2832335
12516
436
100000
Watches
Tissot PR IOD automata karóra, papírokkal, dobozban, működik, dupla bőrszíjjal d: 37 mm
2785435
12517
436
150000
Watches
Spindlis ezüst (Ag) tokos zsebóra XIX. sz. első fele. Hibátlan zománc számlappal, kulccsal, működő, jó állapotban d: 45 mm
2832103
12518
436
100000
Watches
Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett, működik, számlap kis kopásokkal, d: 15 mm
2832166
12519
436
200000
Watches
Longines automata, férfi karóra, kék bőr szíjjal, hozzávaló, aranyozott fémszíj is, működik, szép állapot, d: 32 mm
2832126
12520
436
85000
Watches
Tissot Stylist szögletes férfi karóra, kék számlappal, működik, kék cápabőr szíjjal, mechanikus szerkezettel, működik, plexin kis sérülés, hiba, d: 27 cm
2832113
12521
436
85000
Watches
Arany Ezüst (Auk/18k/Ag) tokos Rec mechanikus, női, Art Deco karóra, szép bőr szíjjal, működik, jelzett, d: 35 mm
2832131
12522
436
70000
Watches
Versace quartz karóra, extra lapos, működik, d: 37 mm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF