Uhren

Zahl der Lose: 116

Patek Philippe 431J full platina (Pt) art deco, kézi felhúzós, férfi karóra. Tokszám: 854651, jelzett, jelzett korona. Platina tok, indexek, tüskecsat. Szervízelt, jól működő, szép állapotban 35x25 mm
12511.

Rufpreis:
4 000 000 HUF
10 362,69
11 428,57

Jager asztali óra, mechanikus, működik, pontos, m: 7,5 cm
12512.

Rufpreis:
60 000 HUF
155,44
171,43

Mont Blanc utazó, ébresztős óra, quartz, működik, dobozban, papírokkal, 6x6cm bőrtartóban.
12513.

Rufpreis:
85 000 HUF
220,21
242,86

Jager Le Coultre asztali óra, mechanikus, működik, pontos, m: 9,5 cm
12514.

Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57

Micher Herbelin quartz karóra, működik, dobozban papírokkal, d: 37 cm
12515.

Rufpreis:
90 000 HUF
233,16
257,14

Tissot PR IOD automata karóra, papírokkal, dobozban, működik, dupla bőrszíjjal d: 37 mm
12516.

Rufpreis:
100 000 HUF
259,07
285,71

Spindlis ezüst (Ag) tokos zsebóra XIX. sz. első fele. Hibátlan zománc számlappal, kulccsal, működő, jó állapotban d: 45 mm
12517.

Rufpreis:
150 000 HUF
388,60
428,57

Arany (Au/18k) tokos Dalis mechanikus, női karóra bőrszíjjal, jelzett, működik, számlap kis kopásokkal, d: 15 mm
12518.

Rufpreis:
100 000 HUF
259,07
285,71

Longines automata, férfi karóra, kék bőr szíjjal, hozzávaló, aranyozott fémszíj is, működik, szép állapot, d: 32 mm
12519.

Rufpreis:
200 000 HUF
518,13
571,43

Tissot Stylist szögletes férfi karóra, kék számlappal, működik, kék cápabőr szíjjal, mechanikus szerkezettel, működik, plexin kis sérülés, hiba, d: 27 cm
12520.

Rufpreis:
85 000 HUF
220,21
242,86

Arany Ezüst (Auk/18k/Ag) tokos Rec mechanikus, női, Art Deco karóra, szép bőr szíjjal, működik, jelzett, d: 35 mm
12521.

Rufpreis:
85 000 HUF
220,21
242,86

Versace quartz karóra, extra lapos, működik, d: 37 mm
12522.

Rufpreis:
70 000 HUF
181,35
200,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF