34891.
436. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 600 HUF
30
~1960-1970. "Az Igazságügy Kiváló Dolgozója" zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült eredeti tokban + "Igazságügyi Törzsgárda 20, 30 év" 2xklf aranyozott, műgyantás fém jelvény T:1-