3 400 HUF
9,02 EUR, 9,71 USD
1908. "Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross" gilt bronze decoration without ribbon C:VF worn gilding NMK 269.