7 000 HUF
18,57 EUR, 20,00 USD
1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with ribbon C:XF worn gold plating NMK 269.