Militaria

Zahl der Lose: 173

1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon HMA gyártói jelzéssel T:1- patina  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon with HMA manufacturers mark C:AU patina NMK 295.
34648.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon "HMA" gyártói jelzéssel T:1- patina Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon with "HMA" manufacturer's mark C:AU patina NMK 295.

Rufpreis:
6 000 HUF
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon BRONZE jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kopott aranyozás  Hungary 1917. Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords gilt bronze decoration, on wartime ribbon, and BRONZE hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF worn gilding NMK.: 327
34649.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon "BRONZE" jelzéssel a peremen. Szign.: Kautsch T:2 kopott aranyozás Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, on wartime ribbon, and "BRONZE" hallmark on the edge. Sign.: Kautsch C:XF worn gilding NMK.: 327

Rufpreis:
17 000 HUF
45,95
50,00
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:1- Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda bronze decoration on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK 310
34651.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:1- Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" bronze decoration on modern ribbon. Sign.: Kautsch C:AU NMK 310

Rufpreis:
6 000 HUF
34652.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
1918. Károlyi Mihály a Független Magyarország Vezére / Magyar Népszabadság és Forradalom Emlékérme - 1918. Október 31. hadifém emlékérem mellszalagon (31mm) T:3 erősen roncsolódott perem
34653.

Rufpreis:
4 000 HUF
1920-1935. Rohamjelvény Al jelvény (45mm) T:1- patina / Hungary 1920-1945. Assault Badge Al badge (45mm) C:AU patina Sallay 52/a.
34657.

1920-1935. "Rohamjelvény" Al jelvény (45mm) T:1- patina / Hungary 1920-1945. "Assault Badge" Al badge (45mm) C:AU patina Sallay 52/a.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
1922. Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal aranyozott, jelzett bronz kitüntetés hadiszalagon, ismétlőpánttal (kardok az ismétlőpánton) T:1- kopott aranyozás  Hungary 1922. Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown on ribbon with swords gold plated bronze decoration awarded for the second time, with ribbon, with BRONZE mark C:AU worn gilding NMK 415.
34658.

1922. "Magyar Koronás Bronzérem hadiszalagon, kardokkal" aranyozott, jelzett bronz kitüntetés hadiszalagon, ismétlőpánttal (kardok az ismétlőpánton) T:1- kopott aranyozás Hungary 1922. "Hungarian Bronze Medal with the Holy Crown on ribbon with swords" gold plated bronze decoration awarded for the second time, with ribbon, with "BRONZE" mark C:AU worn gilding NMK 415.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
1929. Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött, peremen jelzett bronz kitüntetés modern mellszalagon T:1- Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver-plated, hallmarked bronze decoration with modern ribbon C:AU NMK 418.
34659.

1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, peremen jelzett bronz kitüntetés modern mellszalagon T:1- Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration with modern ribbon C:AU NMK 418.

Rufpreis:
4 000 HUF
~1930. Országos Frontharcos Szövetség zománcozott bronz gomblyukjelvény, fehér zománc, hátoldalon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (27x17mm) T:1- zománchiba / Hungary ~1930. Hungarian Front Fighters Association enamelled bonze button badge, white enamel, with makers mark BERÁN N. BPEST (27x17mm) C:AU enamel error
34660.

~1930. "Országos Frontharcos Szövetség" zománcozott bronz gomblyukjelvény, fehér zománc, hátoldalon "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (27x17mm) T:1- zománchiba / Hungary ~1930. "Hungarian Front Fighters Association" enamelled bonze button badge, white enamel, with makers mark "BERÁN N. BPEST" (27x17mm) C:AU enamel error

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1931. Hadsereg sporthét egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalán LUDVIG E BUDAPEST gyártói jelzéssel. Szign.:Manno Miltiadesz (66x46mm) T:1- patina
34661.

1931. "Hadsereg sporthét" egyoldalas bronz emlékplakett, hátoldalán "LUDVIG E BUDAPEST" gyártói jelzéssel. Szign.:Manno Miltiadesz (66x46mm) T:1- patina

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
1938. Felvidéki Emlékérem bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1938. Upper Hungary Medal bronze decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 427.
34662.

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:XF,VF edge error NMK 427.

Rufpreis:
2 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina  Hungary 1938. Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi bronze decoration on ribbon C:AU patina NMK 427.
34663.

1938. "Felvidéki Emlékérem, II. Rákóczi Ferenc" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal, Francis II Rákóczi" bronze decoration on ribbon C:AU patina NMK 427.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF