Militaria Zahl der Lose: 173
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2717937
34689
436
Military
Numismatik
2803817
34690
436
2200
Military
Numismatik
~1960. "Határőrség - Járőrparancsnok" ezüstözött, részben tűzzománcos bronz szolgálati jelvény eredeti rögzítőpántokkal T:1- 2800445
34691
436
Military
Numismatik
~1960. "Egység Bajnokság" zománcozott fém sapkajelvény (3xklf: aranyozott, ezüstözött, bronz) + "KTP" részben zománcozott fém sapkajelvény (3xklf: aranyozott, ezüstözött, bronz) T:1--2- 2800455
34692
436
Military
Numismatik
~1960. "Hadsereg Bajnok" aranyozott, zománcozott fém sapkajelvény + "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött, zománcozott fém sapkajelvény + "KTP" részben zománcozott fém sapkajelvény (2db) + "Katonai sportverseny ifjú résztvevője" zománcozott fém jelvény (2db, egyiken a labda rátét hiányzik) T:1-,2
2800451
34693
436
Military
Numismatik
~1960. "Egység Bajnokság" zománcozott fém sapkajelvény (3db) + "KTP" részben zománcozott fém sapkajelvény (3xklf: aranyozott, ezüstözött, bronz) + "Katonai sportverseny ifjú résztvevője" zománcozott fém jelvény (3db, egyiken a labda rátét hiányzik) T:1--2- 2830248
34694
436
Military
Numismatik
~1960-1970. "Magyar Néphadsereg" műgyantás bronz kitűző (29x27mm) T:2
2826596
34695
436
Military
Numismatik
~1960-1970. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény (~26x45mm) T:2
2835158
34696
436
Military
Numismatik
~1960-1980. "Ifjú gárda határőr szakegység" festett bronzlemez kitűző (50mm) T:1-
2829786
34697
436
Military
Numismatik
~1960-1980. "MH 86. Szolnok Helikopter Bázis" egyoldalas hadifém plakett (75x65mm) T:2
2770682
34698
436
Military
Numismatik
1964. A 150. közlekedési műszaki dandárparancsnokság, a Magyar Néphadsereg 3705-ös fedőszámú alakulatának bronz plakettje (90mm) T:AU
2830695
34699
436
Military
Numismatik
1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, sérült tokban T:1-,2
2827948
34700
436
Military
Numismatik
1964. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 10, 15, 20 és 25 (2x) év után, aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon; 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon; 1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 25 év után, zománcozott fém kitüntetés. A kitüntetések mind tokban, a tokok változatos állapotban T:1-,2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF