Római Birodalom / Antoninus Pius DN bronz érme modern, jelzett utánverete (30mm) T:1 Roman Empire / Antoninus Pius ND bronze coin's modern, marked restrike "ANTONINVS AVG PIVS PP TR P XVIII / BRITANNIA COS IIII - S-C" (30mm) C:UNC
Szovjetunió 1991. "II. Nagy Katalin" aranyozott kétnyelvű Cu-Ni emlékérem, "1991. szeptember 6. - Leningrád visszanevezése Szentpétervárrá" sorozat T:PP
Soviet Union 1991. "Tsarin Katharina II" gilt, bilingual Cu-Ni medallion, "Renaming Leningrad to St. Petersburg - 6. IX. 1991." series C:PP
Szovjetunió 1991. "Leibniz" aranyozott kétnyelvű Cu-Ni emlékérem, "1991. szeptember 6. - Leningrád visszanevezése Szentpétervárrá" sorozat T:PP fo.
Soviet Union 1991. "Leibniz" gilt, bilingual Cu-Ni medallion, "Renaming Leningrad to St. Petersburg - 6. IX. 1991." series C:PP spotted
Szovjetunió 1991. "Puskin" aranyozott kétnyelvű Cu-Ni emlékérem, "1991. szeptember 6. - Leningrád visszanevezése Szentpétervárrá" sorozat T:PP
Soviet Union 1991. "Pushkin" gilt, bilingual Cu-Ni medallion, "Renaming Leningrad to St. Petersburg - 6. IX. 1991." series C:PP