Moderne Beischläge, Fantasiemünzen Zahl der Lose: 77
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2825971
32396
436
Modern restrikes, fantasy coins
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / II. András 1205-1235" Ag emlékérem (20g/0.333/38mm) T:PP
2825972
32397
436
Numismatik
DN "Magyarország Keresztény Királyai / IV. László 1272-1290" Ag emlékérem (20g/0.333/38mm) T:PP 2662852
32398
436
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina
2802147
32399
436
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Batthyány féltallér, 1788" ezüstözött rézötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (38mm) T:PP
2802167
32400
436
Numismatik
DN "Magyarok Kincstára - Lancea Regis" ezüstözött réz-cink ötvözet utánveret tanúsítvánnyal, kapszulában (20mm) T:PP patina 2828121
32401
436
Numismatik
DN "Magyarok Krónikája - Nincs más út, csak az isten útja" ezüstözött, multicolor Cu emlékérem (42mm) T:PP kis patina 2828898
32402
436
Numismatik
DN "Magyar Aranyóriások - I. Ferdinánd 15 aranygulden uralkodásának 10. évfordulója 1537" aranyozott Cu utánveret T:PP 2834969
32403
436
Numismatik
DN "A magyar nemzet pénzérméi - Madonna utoljára forgalmi pénzen 1929-1939" Ag emlékérem kapszulában (10,37g/0.999/35mm) T:PP 2802874
32404
436
5500
Numismatik
DN "Magyar tallérok utánveretben - I. Lipót 1687" Ag emlékérem (20g/0.999/38,6mm) T:1 (eredetileg PP) fo.
2802356
32405
436
Numismatik
DN "Boldog Békeidők - 1867-1914" festett multicolor Ag emlékérem (2x) kapszulákban, tanúsítvánnyal, dísztokban (20g/0.333/38,61mm) T:PP kis patina
2802472
32406
436
40000
Numismatik
DN "Magyar századok - nemzetünk dicső története" emlékérem sorozat kapszulákban, tanúsítványokkal, papír dísztokban, benne 12xklf aranyozott Cu emlékérem (35mm) + "Honfoglalás emlékérem" Au emlékérem (1,2g/0,999/18mm) T:1- egyik kapszula fele hiányzik
2832034
32407
436
Numismatik
DN "Lancea Regis" Szent István ezüstdénárjának jelzetlen Ag utánverete T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF