32184.
436. Gelaufene Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1970. "Emlékül BM. KH. Orsz. Sportbajnokság 1945-1970" egyoldalas krómozott, aranyozott rátétekkel, részben zománcozott, eredeti tokban (104x90mm) T:1-