Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 328
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2763407
32008
436
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2785858
32009
436
Numismatik
Arató Gyula (1889-1969) 1944. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött fém díjérem szalagon, hátoldalán "Orsz. Férfi Bajn. II. oszt. 1944. I.". (45mm) T:2 2622645
32010
436
Numismatik
Bakonyi Sándor (1892-1937) 1936. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / KIZ. Férfi Egyes 1936. I." jelzett Ag plakett márvány alapzaton, "Ludvig" gyártói jelzéssel, hátoldalán "Ludvig Éremverő" pecséttel (105x70mm) T:2 patina, ph
2720429
32011
436
Numismatik
2780768
32012
436
6500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) 1924-25 állomási tisztikar" kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (11,42g/0.800/30mm) T:2 patina
2780838
32013
436
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1926. "FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) 1926. VII. 11." kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (12,14g/0.800/30mm) T:2 patina
2780796
32014
436
7500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1927. "VB (Vasutas Bajnokság) II. 1927" kétoldalas, jelzett labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (21,50g/0.800/36x36mm) T:2 patina
2827328
32015
436
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas bronz díjérem füllel (40mm) + DN kétoldalas bronz díjérem füllel (40mm) T:1-,2 2770323
32016
436
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1928. "Ferencz Városi Torna Club" kétoldalas jelzett Br díjérem füllel (30mm) T:2 gravírozással 2780774
32017
436
7500
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Vasutas Bajnokság 1929 II." kétoldalas, jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, "SGA" gyártói jelzéssel (19,82g/0.800/37mm) T:2 patina
2722203
32018
436
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Országos Testnevelési Tanács" ezüsötzött bronz emlékérem eredeti tokban (60mm) T:1-
2782390
32019
436
Numismatik
Berán Lajos (1882-1943) 1932. "Magyar Evezős Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Tébe ujonc négyes kormányossal Budapest 1932. VII. 2" gravírozással (50mm) T:2 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF