11136. 436. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 500 HUF 17,24 EUR, 18,57 USD
0 HUF
2 db mázas kerámia fali dísztányér, jelzettek, egyik Telkibánya, sérülésekkel, hibákkal, d: 23,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert