Keramiken Zahl der Lose: 198
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2791815
11108
436
Art-ceramics
Deruta sárkánymintás tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 21 cm
2745094
11109
436
Art-ceramics
Kovács Éva kiöntő, mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, kis lepattanással, h: 16 cm 2743794
11110
436
Art-ceramics
Stehla német Art Deco kerámia váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 12,5 cm
2785237
11111
436
Art-ceramics
Antik népi tányér, korának megfelelő állapotban, d: 21 cm
2788044
11112
436
Art-ceramics
2 db német, puttós steinzug kancsó, jelzett, kopott, m: 12,5-16,5 cm
2784427
11113
436
Art-ceramics
Bassano és Gmunder dísztányér, kerámia, jelzett, kopott, d: 19,5-22 cm 2788492
11114
436
Art-ceramics
Napóleon, fajansz tányér, jelzés nélkül, hibátlan, d: 23 cm
2788435
11115
436
Art-ceramics
Gansereigen Michael Moertl, libás kínáló, kerámia, jelzés nélkül, kopott, m: 13,5cm
2806433
11116
436
Art-ceramics
Korondi madaras tányér, jelzés nélkül, kopásokkal, d: 31 cm 2779504
11117
436
Art-ceramics
Retró pálinkás készlet, kiöntő + 6 db kupicás pohár, rücskös mázzal. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 5 - 21 cm
2803857
11118
436
Art-ceramics
Csavlek Etelka (1947-): Lány. Festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan. m: 15 cm
2803859
11119
436
Art-ceramics
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF