Keramiken Zahl der Lose: 198
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735422
11096
436
Art-ceramics
Hollóházi mázas kerámia népi kancsó, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, hibákkal, m: 20 cm 2735466
11097
436
Art-ceramics
Füzérkajatai népi füles edény, kaspó, mázas kerámia, kézzel festett, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, kisebb sérülésekkel, 23,5x20x13,5 cm
2656897
11098
436
Art-ceramics
Neohabán kerámia tányér, Hatvan éves a magyar légoltalom (1935-1995), mázrepedésekkel, mázhibákkal jelzett, d: 31 cm 2496140
11099
436
Art-ceramics
Boros készlet, retró mázas kerámia. Kopott, máz repedt. m: 9 és 24 cm
2759274
11100
436
Art-ceramics
JM jelzéssel: Kútból merítőt ábrázoló mázas kerámia dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 34 cm
2386865
11101
436
Art-ceramics
2416525
11102
436
Art-ceramics
2761038
11103
436
Art-ceramics
Erdődy Mária: Patika díszedény. Kézzel festett kerámia, jelzés nélkül, AQV. ANETHI felirattal,címerrel, kopásnyomokkal, 1970 körül, m: 31,5 cm
2792596
11104
436
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, d: 17 cm
2792625
11105
436
Art-ceramics
Hagyma tároló, kopott, jelzés nélkül, m: 18 cm
2783187
11106
436
Art-ceramics
Mázas kerámia óra kvarc szerkezettel, Jelzés nélküli mázas kerámia 20x27 cm 2769479
11107
436
Art-ceramics
Hajós fali kerámia, jelzett, kis lepattanásokkal, 12x14cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF