Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/436/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500004/Duth-jelzessel-Oroszlan-Mazas-keramia-XX-sz-eleje-Jelzett-mazhibakkal-13-cm~II2785955
2785955
11165
436
6500
Art-ceramics
Rufpreis:
6 500 HUF 17,24 EUR , 18,57 USD
Beschreibung: Duth jelzéssel: Oroszlán. Mázas kerámia. XX: sz. eleje. Jelzett, mázhibákkal. 13 cm
: karap_norbert