11283. 436. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay nagyméretű kakaós bögre, piros pöttyös, minimális kopás az aranyon, jelzett, m: 9 cm, d: 11,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras