21279.
437. Gelaufene Fernauktion
Ungarn
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Kőszeg, Kőszeg főtere a múlt században, Popper Jakab posztó, vászon és divat üzlete. Róth Jenő kiadása (EK)
T2/3