Roux, Philibert-Joseph Le: Dictionnaire Comique, Satyrique, Critique, Burlesque, Libre et Proverbial. Avec une explication tres-fidele de toutes les Maniéres de parler Burlesques, Comiques, Libres, Satyriques, Critiques et Proverbiales, qui peuvent se rencontrer dans les meilleurs auteurs, tant anciens que modernes. Le tout pour faciliter aux Etrangers, et aux Francois mémes, l'intelligence de tou...
Victor Hugo: Oevres de Victor Hugo. Les Chatiments. Paris, én., Alphonse Lemerre. Francia nyelven. Korabeli aranyozott, álbordás félbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Karinthy, Frigyes: Please Sir! (Tanár úr kérem.) Translated by István Farkas. Bp., 1968., Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon az UNESCO bélyegzőjével.
Lampérth Géza (szerk.): Echos Lyriques De Trianon. Bp., 1928,Hornyánszky Viktor, 255 p. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült és hiányos gerinccel.
Karl Golmert: Der lithographische Maschinendruck. Leipzig, 1921, Rudolph Becker. Német nyelven. Első kiadás! 111 p. Kiadói félvászon kötésben, színezett felső lapélekkel, jó állapotban. / First edition! In German language. Half linen binding.
Dumas, Alexandre: Zehn Jahre später, oder Der Graf von Bragelonne. Historischer Roman. Berlin, é.n., A. Weichert, 1 t. + 800 p. Német nyelven. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés.