17748.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Fekete István: Hajnal Badányban. Bp., 1968, Móra. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.