17909.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Trócsányi Zoltán: Magyar régiségek és furcsaságok. Bp., [1924], Dante, 255 p. Félvászon-kötés, kissé sérült kötéssel, címlapon ceruzás névbejegyzéssel.