Moldova György 11 db DEDIKÁLT kötete: Ellenszél I.-II. (első kötet dedikált); Magyar atom; Égi szekér, A szent tehén; Magányos pavilon, Sötét angyal, Akar velem beszélgetni (három mű egy kötetben); A Szent-Imre induló; A Szent-Imre induló, Elhúzódó szüzesség (két mű egy kötetben); Gázlámpák alatt; Akit a mozdony füstje megcsapott; Negyven prédikátor; Malom a pokolban, A változások őrei (két mű egy kötetben). Klf. kiadások és kötések, vegyes állapotban.
Petőcz András 7 műve. Mind a szerző, Petőcz András (1959-) József Attila-díjas, Márai Sándor-díjas és Magyarország Babérkoszorúja díjas, a Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztjével kitüntetett író, költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példányok.
Petőcz András: A jelentés nélküli hangsor.; A láthatatlan jelenlét (foltos.); A tenger dicsérete.; Betűpiramis.; A jelben-létezés méltósága.; Az írógépelt történelem (foltos); A tenger dicsérete; Az utazó búcsúja. Bp., 1988-1996, Szépirodalmi-Kozmosz-Colosseum-Orpheusz-Belvárosi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, és kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, valamint kiadói papírkötésben
Kende Péter: A párizsi toronyőr. Kende Péter 80. születésnapjára. A szerző, Kende Péter (1927-) szociológus és politikai esszéista, író által Tóth Mihály (1949-) csepeli polgármester (1994-2010) részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2007, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Wallace, Lewis: Ben-Húr I-II. köt. Ford.: Szekrényi Lajos. Szeged, 1894, A fordító kiadása, (Szeged, Bába Sándor-ny.), 1 (címkép, Lewis Wallace arcképe) t.+6+352 p.; 4+346 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, festett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült, kissé kopott gerinccel, az I. kötetben az előzéklapok hiányoznak, utolsó lap ragasztott, a második kötetben az előzéklapok hiányoznak
Kondor Vilmos: A másik szárnysegéd. Bp., 2013., Agave. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
A kiadó vezetője, Varga Bálint ''Bálesz" a kiadó vezetője által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő felesége, "Zsuzsi" részére DEDIKÁLT példány. (Kondor Vilmos személye vitatott. Szinte alig ad interjút, azt is e-mailben. Időről-időre felmerül, hogy Kondor Vilmos valójában maga Varga Bálint.)
Status Fundorum et Cassarum Regnicolaris, Academiae Militaris Ludoviceae, Musei Nationalis, et Insurrectionalis Concurrentialis in comitiis Regni Hungariae 1825/6 celebratis exhibitus. Posonii, Typis S. Ludovici Weber. Latin nyelven. Átkötött modern kartonált papírkötésben, 4-13. oldalak között hiányzó lapokkal, a 13/14. oldalt követően hibás számozással: két 15/16. számozású lap jön.
Arany János összes munkái II kötet. Bp.,1884, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapszélekkel. nagyon szép állapotban
1869 Tarka Világ és Képes Regélő. Szerk.: Áldor Imre. Első évfolyam. (Több évfolyam nem jelent meg!) Pest, 1869, Heckenast Gusztáv, 7-464,521-544 p. (Kb. fél évfolyam, a teljes évfolyam 1152 oldal). Rendkívül gazdag, impozáns szövegközi és egész -, és kétoldalas illusztrációkkal. Dekoratív, aranyozott kissé kopott egészvászon-kötésben, foltos, több helyen javított lapokkal, javított kötéssel.