17325.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1911 Művészet X. évf. 2., 6., 9. sz. (3 db). Szerk.: Lyka Károly. Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat támogatásával kiadja Singer és Wolfner. Bp., Hornyánszky Viktor-ny. Számos fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötés, vegyes, sérült állapotban, az egyik szám szétvált borítóval.