17179.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
6,37 EUR, 6,86 USD
Pereházy Károly: Magyarországi kovácsoltvas-műveltség. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.