17174.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., [1970], Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, kiadói kopottas, szakadt papír védőborítóban