Friedrich Leitzmann- August von Borries: Theoretisches Lehrbuch des Lokomotivbaues. Die Lokomotivkraft, die Bewegung, Führung, Ausprobierung und das Entwerfen der Lokomitven. Berlin, 1911, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész saját kezű névbejegyzésével. Nagyon szép példány. Ritka!/ G...
Medveczki Ágnes: A kocogó omnibusz, a száguldó villamos és a többiek. A fővárosi forgalom rendjének és biztonságának kialakulása. Vasutak Világa 5. Bp.,1972,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Kócziánné Szentpéteri Erzsébet: Az utasellátás története. Gördülő szállodák - pályavendéglők. Vasutak Világa 4. Bp.,1973,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
Medveczki Ágnes - Petrik Ottó: 75 éves a budapesti földalatti vasút. Összeáll.: - -. Vasutak Világa 2. Bp.,1971,Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
1911-1931 Vasúti lapok, közlönyök, 3 szám: M. Kir. Államvasutak hivatalos lapja 1911. aug. 5., Vasuti és közlekedési közlöny. 1931. okt. 11., 13. Valamint 2 lap más vasúti szaklapokból kivágva.