Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 43
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2624475
17374
437
Books: Gastronomy and Gardening
Mezőgazdasági kisérletügyi intézmények Magyarországon. Közrebocsájtja: A M. Kir. Földmívelésügyi Ministerium Mezőgazdasági Kísérletügyi Központi Bizottsága. A M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai 8. sz. Bp., 1900., Pallas, 60+4 p.+9 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, a borítón bejegyzéssel, aláhúzásokkal.
2843197
17375
437
Halász Zoltán-Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült és kissé kopott papír védőborítóban. 2780468
17376
437
Móra Ferencné szakácskönyve. Reprint kiadás. Bp.,1987,Közgazdasági és Jogi. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 2773138
17377
437
S. Bíró Géza: Szőlő, must, bor. Növényvédelem és Kertészet Könyvtára. Bp., 1936, Növényvédelem és Kertészet, 60+4 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2523182
17378
437
2844069
17379
437
2 db gomba és gombaételek témájú könyv: Lexáné Regéczi Márta: Gombaételek. Minerva kis szakácskönyvek. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés. + Dr. Lévai Judit: Terítéken a gomba. Bp.,19995, Medicina. 2. javított kiadás. Kiadói papírkötés.
2536669
17380
437
Gregor József-Varga Antal: Ízről - ízre. Hegyi Julianna rajzaival. Szeged, 1988., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Kiadói kartonált papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF