Pák Dienes: Vadászattudomány. Állami Könyvterjesztő Vállalat reprint sorozata. Bp., 1983, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1829-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
Kézikönyv a vadászfegyverekről és használatukról II. A Magyar Vadászok Országos Szövetsége oktatási és továbbképzési anyaga. Bp., [1965], MAVOSZ, 56 p. Kiadói tűzött papírkötés. Könyvárusi forgalomba nem került!
Zoltán Attila: Vadászfegyver- és lőismeret. Nemzetközi vadászfegyver-kalauz. 2. köt. Bp., 1981, Mezőgazdasági Könyvkiadó-Interpress Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval.
Ladislav Kukhta: Lesnaya tishina. (Erdei csend.) Moszkva, 1982., Fizkul'tura i Sport. Orosz nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.