16686.
437. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Sugár István: A budai vár és ostromai. Bp., 1979, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel.