14659.
437. Gelaufene Fernauktion
Foto
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
cca 1870 Az Angolkert Genfben/Jardin Anglais a Geneve, keményhátú fotó, sérült, a felületén folttal, kis kopásnyomokkal, 6x10 cm