14740.
437. Gelaufene Fernauktion
Foto
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
cca 1920-30 Balatongyörök Szentkirályi Villa, vintage fotó kartonon, jelzett (Müller Keszthely), fotó, kissé sérült, foltos, 12x17 cm,