10223. 437. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 24,5×34,5 cm. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk