Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Don't let me go. Olaj, vászon. jelezve j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Boglarka-Aliz-2001-Dont-let-me-go-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-40x30-cm~II2848235
2848235
10018
437
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 132,63 EUR , 142,86 USD
Beschreibung: Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Don't let me go. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 40x30 cm.
: pk