10324. 437. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 600 HUF 6,90 EUR, 7,43 USD
0 HUF
Nagy József (?-?): Pipázó alak. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert