Sándor György (?-): Mátyás templom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/437/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sandor-Gyorgy-Matyas-templom-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-kopott-fakeretben22-~II2675420
2675420
10388
437
Beschreibung: Sándor György (?-): Mátyás templom. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett, kopott fakeretben.22,5x16 cm
: karap_norbert