Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10529.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
10531.
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10533.
Jelzés nélkül, feltehetően magyarországi roma festő: Ünneplő társaság. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10534.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar (?) festő alkotása: Női portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x46 cm
10537.
Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül: 10 db könyvborító terv Elekesné Weber Edit Ritmikus táncok c. könyvéhez, részben art deco stílusban. Tempera, akvarell, papír. A művek egy része feltehetően Weber Frida (1891-?) műve. 26x18 cm körüli méretben.
10539.
Jelzés nélkül: Jelenet a Hamletből. Olaj, vászon. Kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 140x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!