10778.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, vászon, farostra kasírozva. 49x49 cm