10719.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 55x76 cm