10718.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, farost, kisebb felületi sérüléssel. 50×70 cm