10720.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
26,53 EUR, 28,57 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Napfényes erdőszéle. Olaj, papír. 34x23,5 cm. Üvegezett fakeretben.