10690.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Városkép. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 32,5x43 cm.