10569.
437. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Varga P jelzéssel: Alkonyat Lellén (Balaton). rézkarc, papír, jelzett a karcon 9x13 cm