12247.
437. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Limoges kézi tükör, aranyszínű fém keret, kobaltkék alapon arany mintás, udvarlási jelenetet ábrázoló porcelán betéttel. Matricás, jelzett, kis kopás/ragasztásnyomokkal, 12x5,5 cm